Найти товар в каталоге :
Стройхимия Ceresit
Стройхимия Момент
Гипсокартонные системы
Стройхимия Knauf
Металлопластиковые изделия
Кровельные материалы
Метизы
Инструмент
Лакокрасочные материалы
Общестроительные материалы
Сантехника
Замочно-скобяные изделия и фурнитура
Элекрооборудование
 
Найти товар в каталоге :

А теперь и новинки в ассортименте ТМ Момент!

3.05.2013

Суміш для марування "Момент"

Суміш для марування "Момент" застосовується для зведення зовнішніх і внутрішніх стін із цегли та керамічних блоків. Завдяки високій адгезії до основи забезпечує монолітність і високу міцність конструкцій, що зводяться.

Суміш для марування газобетону "Момент"

Суміш для тонкошарового марування внутрішніх та зовнішніх стін із точних за розміром блоків з ніздрюватого бетону (товщіна швів до 5мм). Завдяки високій адгезії до основи  забезпечує монолітність і високу міцність конструкцій, що зводяться.

Будівельна суміш класична  "Момент"

Будівельна суміш класична  "Момент" застосовується для мурування зовнішніх і внутрішніх стін із цегли та каменю, улаштування стяжок М150 на мінеральних жорстких основах всередині приміщень і виконання штукатурних робіт всередені та зовні будівель.

Штукатурка цементна "Момент"

Штукатурка цементна "Момент" призначена для вирівнювання і штукатуреннямінеральних жорстких основ (цегляних, бетонних, керамзитобетонних) всередині і зовні будівель при товщині шару до 20 мм за одне нанесення. Придатна для застосування в приміщеннях із вологим режимом експлуатації. Затверділий штукатурний шар може бути основою для оздоблювання шпаклівками, тонкошаровими декоративними штукатурками, фарбами, плиткою.

Штукатурка цементно-вапняна "Момент"

Штукатурка цементно-вапняна "Момент" призначена для вирівнювання та штукатурення мінеральних жорстких основ (цегляних, бетонних, керамзитобетонних) всередині будівель при товщині шару до 20 мм за одне нанесення. Затверділий штукатурний шар може бути основою для оздоблювання шпаклівками, тонкошаровими декоративними штукатурками, фарбами, плиткою.

Суміш для приклеювання пінополістиролу "Момент"

Суміш для приклеювання пінополістиролу "Момент" призначена для наклеювання пінополістирольних плит на горизонтальні та вертикальні поверхні для тепло- і звукоізоляції.

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Запорожье. Городской портал. Карта сайта